Миючі засоби для клінінгу

Навколишній нас світ – природа, вода, повітря, середовище проживання – є необхідним і життєво важливим фактором. Щось глобальне і неосяжне.
Наші квартири, будинки і робочі офіси – це маленький, але не менш важливий навколишній нас світ.

Підтримуючи чистоту і гігієну, екологію і здорову атмосферу ми піклуємося в першу чергу про своє здоров’я і безпечному існуванні.

При виконанні прибирання, компанія «БЛИСК УКРАЇНА» використовує тільки екологічно чисті, що не завдають шкоди здоров’ю і навколишньому середовищу миючі та чистячі засоби виробництва Kärcher, Amway, Nerta.

Миючі засоби «БЛИСК УКРАЇНА»

Миючі засоби німецької компанії Kärcher, зарекомендувала себе, як лідера у виробництві обладнання і засобів в області клінінгу, використовуємо для проведення чищення килимів, м’яких меблів, килимових покриттів. Засоби Kärcher не мають різких запахів і абсолютно нешкідливі.

Миюча хімія Nerta виробництва Бельгії, не залишає жодного шансу жировим і каменеподібним утворень. Представлена ​​різними миючими засобами, діапазон використання від підлоги і стін до духовок і трубопроводів. Препарати призначені для чищення та дезінфекції, з бактерицидною та фунгіцидною ефектом. Використовувана хімія не містить отрут і здатна до біологічного розкладу понад 90%.

Миючі засоби фірми Amway гіпоалергенні, не містять лугу, фреону, хлору, фосфатів та інших шкідливих речовин.

Миючі засоби