Миття жалюзів Київ

Опис

Замовлення

Прибирання ще можна терпіти, але чищення жалюзі – нізащо! Скільки разів ви казали це собі за останній рік? Весь цей час жалюзі справно працювали. Вони захищали квартиру від надміру яскравого світла і збирали на себе кімнатний пил. Хіба вони не заслуговують на хороший клінінг?

Ми знаємо, що чищення жалюзі будинку важко. Це кілька годин особистого часу, багато сил та спеціальні миючі засоби. Але тепер про все це можна забути, як і про докори совісті з приводу брудних жалюзі.

Клінінгової компанії «БЛИСК УКРАЇНА», і в рамках комплексного прибирання вони зроблять те, що сниться вам у кошмарах – миття жалюзі. Це професійне вологе прибирання горизонтальних або вертикальних елементів, а також повноцінне прибирання у всій квартирі.

Миття жалюзів київ
Миття жалюзів київ

Хімчистка жалюзі в Києві та області

Сучасні жалюзі, що застосовуються як вдома, так і в офісних комерційних приміщеннях, виготовляються з тонких алюмінієвих панелей або щільних матеріалів рослинного або синтетичного походження. Головна їхня перевага – це непроникність для світла і відмінний захист від сонячного ультрафіолету. Такі жалюзі виготовляються як під розмір стандартного вікна, так і у форматі від стелі до підлоги. Хімчистка жалюзі, ціна яких залежить від складності процесу, є дуже трудомістким процесом. Довіряти таку процедуру краще фахівцям із спеціальною підготовкою та відповідним досвідом

Першим етапом роботи стає професійний демонтаж жалюзі, який може бути дуже складним (все це залежить від того, як саме вони встановлені). Це робиться з метою якісної обробки всіх елементів, з яких складаються жалюзі – самого полотна, карнизу, а також елементів кріплення та вантажів.

Полотна не поділяються на окремі елементи, а проходять чищення в рулонному вигляді у спеціальній машині, а потім разом з рештою елементів акуратно повертаються на місце. Наші фахівці використовують лише професійну побутову хімію, застосування якої не порушить зовнішній вигляд та форму жалюзі, незалежно від матеріалу.

Клінери приїдуть до вас з усім необхідним інвентарем та миючими засобами, щоб швидко та якісно помити стелю у квартирі. Все прибирання від початку до повного завершення всіх опцій займає в середньому всього 2 години!

Миття жалюзів київ

Замовити хімчистку жалюзі в Києві

Хімчистка жалюзі на вазі неможлива, якщо питання у чищенні саме професійними засобами та способами. Також важливо, що при обробці жалюзі на вазі не вдасться належним чином відмити та продезінфікувати карниз та елементи кріплення. Порядок дій наших фахівців під час роботи:

  • Після вашої заявки виїзд фахівців для оцінки тривалості роботи та зняття жалюзі здійснюється у зручний для вас час, який попередньо з вами буде погоджено.
  • Наші майстри акуратно знімуть жалюзі з віконних прорізів – процес не вплине на роботу вашого офісу чи ваше перебування вдома. Все буде зроблено швидко та гранично акуратно.
  • У кожному випадку ми гарантуємо індивідуальний підхід та дбайливе ставлення незалежно від обсягу роботи. У разі потреби проведемо роботу в ранкові або вечірні години, коли в офісі буде мінімальна кількість співробітників, щоб не заважати їхній роботі.
  • При очищенні жалюзі використовуються тільки професійні засоби побутової хімії, що гарантують дбайливий підхід до жалюзі та мінімальну ймовірність їх пошкодження.
  • Відновимо різні пошкодження, замінимо вицвілі елементи і відремонтуємо обтяжувачі та кріплення, якщо це потрібно для відновлення працездатності.
  • Повернемо і встановимо жалюзі у зручний для вас час.

Послуги чищення жалюзі Київ , як тканинних, так і металевих, може бути вами замовлена ​​в нашій компанії за низькою ціною, яка здивує навіть найвибагливішого замовника. Готові оперативно виконати замовлення будь-якої складності та зробити все у кращому вигляді.

Миття жалюзів Київ

Мін. Замовлення