Демонтаж кондиціонера Київ

Опис

Замовлення

Демонтаж кондиціонера в Києві та області

При виході з ладу старого приладу, переїзду в новий будинок або ремонту фасаду будівлі необхідно виконати демонтаж кондиціонера. Ціна на цю послугу залежить від складності роботи – висоти будівлі, габаритів та типу пристрою.   Моноблочні віконні кондиціонери . Вони конденсатор разом із випарником розміщені у одному блоці. А холодоагент – дуже холодна та плинна рідина, за допомогою якої охолоджується повітря, що становить певну небезпеку для екології, здійснює циркуляцію всередині корпусу. Демонтаж нескладний і може виконуватися самостійно у присутності помічника. Решта видів спліт-систем складаються з двох блоків, з’єднаних один з одним різними видами труб і кабелів. Тому для демонтажу таких пристроїв необхідно залучати спеціалістів.

Демонтаж кондиціонера київ
Демонтаж кондиціонера київ

Де замовити демонтаж кондиціонера Київ

Така процедура, як демонтаж кондиціонера, на сьогоднішній день є не менш важливою, ніж його встановлення. Адже нерідко монтаж нового кондиціонера проводиться на тому місці, де стоїть стара система, що вийшла з ладу. Також найчастіше майстрам доводиться знімати кондиціонер для його ремонту, коли в системі виникла та чи інша поломка, або витік фреону.

Майстри «БЛИСК УКРАЇНА» рекомендують виконувати демонтаж із збереженням фреону всередині системи. Це актуально для гарантійного або сервісного обслуговування, наприклад, для демонтажу радіатора кондиціонера та подальшої його заміни. Навіть за відсутності необхідності подальшого використання кондиціонера, при витіканні фреону можливі опіки та забруднення довкілля.

Зняття зовнішнього або зовнішнього блоку

  • Знімаються кришки патрубків, що з’єднують рідинний трубопровід;
  • Після максимального охолодження перекривають рідинний патрубок, тиск контролюють за допомогою манометра;
  • При повному зниженні тиску кондиціонер вимикається та перекриваються всі вентилі. Внаслідок цього весь фреон залишається всередині зовнішнього блоку;
  • Для запобігання витоку та попадання всередину сміття та пилу, мідні трубки обрізаються та затискаються за допомогою лещат;
  • Завершальний етап демонтажу – знімання зовнішнього блоку та стандартних кріплень зі стіни. Вага всієї зовнішньої конструкції чимала, тому виконувати демонтаж повинні монтажники, оснащені засобами захисту техніки безпеки.
Демонтаж кондиціонера київ
Демонтаж кондиціонера київ

Демонтаж та монтаж кондиціонерів «БЛИСК УКРАЇНА»

Встановлення та демонтаж кліматичних систем потребує великого досвіду та знань, від правильно виконаних дій залежить не тільки надійна робота обладнання, а й гарантійне та сервісне обслуговування. Фахівці «БЛИСК УКРАЇНА» здійснюють монтаж та демонтаж побутових, напівпромислових та промислових кондиціонерів будь-якого рівня складності. Заявку можна залишити на сайті або звернутися за телефоном.

Демонтаж кондиціонера Київ та Київська область

Замовлення