Хімчистка дивана Київ

Опис

Замовлення

Комплекс робіт

Хімчистка дивана тканинного

Наименование работЕд.измер.Цена в грн.
Хімчистка дивана тканинного Київ, ціна100 грн за 1 посадочне місце
Хімчистка дивана шкіряного Київ, ціна150 грн за 1 посадочне місце
Хімчистка крісла шкіряного Київ, ціна150 грн за м/п
Хімчистка пуфика тканинного Київ, ціна60 грн за шт
Хімчистка матраца Київ, ціна200 грн за 1 спальне місце
Хімчистка кухонного куточка Київ, ціна300 грн за шт
Хімчистка крісла тканинного Київ, ціна100 грн за шт
Хімчистка стільця шкіряного Київ, ціна50 грн за шт
Хімчистка пуфика шкіряного Київ, ціна70 грн за шт
Мінімальна сума замовлення600 грн

Наші фахівці заздалегідь узгоджують час і дату проведення робіт з замовником, головними аспектами роботи є:

• Об’єктивна оцінка стану дивана з розрахунком вартості його чистки та подальша його обробка спеціалізованими безпечними засобами;

• Допоміжна техніка гарантує високий рівень ефективності очищення при низькому рівні шуму, тому ні власникам дивана, ні їх сусідам не загрожує дискомфорт від шуму;

• Чищення дивана може проводитися, як в присутності замовника, так і без нього.

Наша клінінгова фірма надає якісні послуги за доступну ціну з гарантією якості. Хімчистка в Києві від нашої компанії займає лідируючі позиції за якістю послуг, що надаються і термінів виконання замовлень.

Хімчистка дивана київ
Хімчистка дивана київ

Навіщо потрібна професійна хімчистка диванів

Професійне чищення диванів в Києві – це спектр послуг, спрямований на догляд за меблями, за допомогою чистки можна не тільки зберегти зовнішній вигляд оббивки, а й нейтралізувати мікроорганізми, грибок, бактерії, які можуть жити всередині меблевих виробів і негативно впливати на здоров’я і самопочуття.

Варто звернути увагу на те, що меблі накопичує пил, яка в наслідок може викликати алергію, порушення сну та інші захворювання. Крім цього дивани швидко вбирають запахи їжі, домашніх тварин і т.д., і навіть регулярні провітрювання приміщення ситуацію не поліпшують.

У Києві багато хто нехтує послугами хімчисток і проводять чистку диванів в домашніх умовах. Що часто призводить до появи неприємного запаху затхлості, розлучень і плям на оббивці. До речі, плями після домашньої чищення видалити набагато складніше. Справа в тому, що в волокнах оббивки протікає реакція з компонентами побутової хімії, тим самим змінюючи фактуру тканини, а також її колір. Крім цього використання не спеціалізованої побутової хімії призводить до накопичення токсинів, що викликають алергічні реакції не тільки у людей, але і домашніх вихованців.

Хімчистка диванів в Києві – це доступна і популярна послуга, яка останнім часом стала на один рівень з чищенням килимових покриттів. За статистикою, кілька років тому на 10 чисток килимів, припадав лише один диван. Сьогодні ці показники рівні.

Чому не можна чистити меблі в домашніх умовах

У гонитві за економією багато в Києві намагаються відчистити диван самостійно, після чого часто доводиться змиритися із зіпсованою оббивкою або купувати новий диван. Причин, чому не варто чистити диван в домашніх умовах, досить багато, серед найбільш поширених результатів домашньої чистки є:

• Усадка тканини, яка в подальшому розтягується і провисає, вдаючи дивана неохайним;

• Вицвітання і плями найпоширеніша проблема після використання домашньої побутової хімії;

• Неприємний запах теж часто супроводжує домашню чистку дивана. Але проблема набагато глибше, після надмірного намокання в товщі диванного матраца починає розвиватися грибок і пліснява.

Хімчистка дивана київ

Тому наша клінінгова компанія в м. Київ готова поділитися радою, як запобігти помилкам при домашньої чищенні. Все досить просто, можна спробувати видалити пляму злегка вологою губкою. Якщо це не допомогло, категорично не рекомендується продовжувати експериментувати з побутовою хімією і тим більше посилено терти оббивку, інакше хімчистка дивана Київ буде безсила.

Чому необхідно вдаватися до послуг професіоналів в Києві

Хімчистка дивана київ

Ворс оббивки диванів має не найкращий властивість – вбирати до 70% пилу, що знаходиться в кімнаті, і до 30% інших забруднень, при цьому утримуються вони всередині, в результаті чого створюються ідеальні умови для життєдіяльності хвороботворних бактерій.

Домашні чистки дозволяють видалити тільки частково забруднення з верхніх шарів оббивки. У той час як професійні засоби і техніка дозволяють провести максимально глибоку чистку дивана.

Тільки професіонали зможуть підібрати саме ті кошти, які очистять диван без шкоди його оббивці і гарантують його чистоту. Також варто відзначити і те, що для підбору миючих засобів потрібно володіти спеціальними знаннями, для цього наші співробітники регулярно проходять навчальні курси і тематичні семінари.

Наша клінінгова компанія використовує спеціалізовані склади, які мають сертифікати якості, екологічні і безпечні. А допоміжна техніка сертифікована і відповідає високим вимогам в хімчистці.

Види хімчистки диванів

Незважаючи на те, що для чистки диванів призначене величезна кількість спеціалізованої хімії та допоміжного обладнання, видів хімчистки всього лише два. Для хімчистки диванів, в залежності від типів забруднення, використовується один з наступних видів чистки:

Суха чистка дивана в Києві

Суха чистка м’яких меблів призначена для штучних, натуральних і тканин змішаного типу. Цей вид чистки є одним з найбільш делікатних, але має високі показники в видаленні багатьох забруднень. Суха чистка дозволяє зберегти зовнішній вигляд бавовняних, шовкових, вовняних, оксамитових оббивок і ін., Не допускаючи деформацію волокон і усадку тканини. В процесі обробки використовується наступний алгоритм: попереднє очищення поверхні меблів, хімчистка та виведення плям спеціальним складом, видалення залишків реагенту і сушка оббивки. Загалом час сухого чищення може займати від одного до п’яти годин, в залежності від складності та застарілих забруднень.

Чищення вологими розчинами і парою

Хімчистка дивана київ

Цей тип чистки використовується на тканинах, для яких не допустимо надмірне зволоження. Суть методу полягає в застосуванні піни, якою забруднення розчиняється і віддаляється за допомогою спеціального пилососа з високою потужністю. Особливо часто застосовується цей вид хімчистки в Києві після ремонтів, коли на меблях можуть залишатися плями клею, воску, фарби, сліди жиру і т.д. Крім цього, при чищенні вологими розчинами може застосовуватися парогенератор, але використовується він тільки на тих типах тканини, які не дають усадку. Як і сухий метод чистки, для проведення хімчистки вологим розчином також знадобиться від одного до декількох годин.

Вибір методу обробки дивана краще довірити фахівцям, інакше тканина може не тільки дати усадку, а й втратити колір, тому в домашніх умовах не рекомендується самостійно застіривать або чистити дивани. Також регулярні хімчистки меблів дозволять скоротити час на чистку дивана в середньому до 1,5 години.

Види забруднень диванів

Хімчистка дивана київ

Вирішальним питанням в тому, чи допоможе хімчистка дивану, є тип забруднень, з яким доведеться працювати. Всі забруднення можна умовно розділити на наступні групи:

• Загальні забруднення (домашня, будівельна та вулична пил) – з цим типом забруднення впоратися досить легко. Навіть застаріла пил піддається хімчистці і у дивана всі шанси виглядати як з магазину;

• Харчові забруднення (жирні плями, алкоголь, напої і соуси) – ці забруднення теж піддаються чищенню. Але, якщо плями жиру піддаються 100% чищенні, то сліди від вина, чаю і кави можна вивести за умови, що пляма свіже і не відображалося домашньої побутовою хімією;

• Біологічні плями (кров, сеча, блювотні маси і т.д.) найскладніші плями, видалити які повністю вдається не завжди, особливо, якщо плями застіривать або затиралися;

• Неорганічні речовини (пластилін, маркери, клей, віск і т.д.) – цей тип забруднення найпопулярніший, особливо в сім’ях з маленькими дітьми. Але навіть ці забруднення піддаються чищенню.

Всі перераховані вище забруднення не є вироком для дивана. Дуже високі шанси має всі меблі, що не застіривать самостійно, а саме забруднення свіже.

Устаткування для хімчистки диванів

Для якісної хімчистки дивана в Києві знадобитися не тільки професійна хімія для чищення оббивки, а й спеціальне обладнання. Наша клінінгова компанія найчастіше для виїзних чисток використовує наступний набір обладнання:

• Професійний екстрактор використовується для глибокої чистки диванів. Цей агрегат спочатку розпорошує миючий засіб на поверхню дивана, після чого в спеціальний резервуар «всмоктує», як пилосос тільки високої потужності, пил і розчинені забруднення;
• Трехскоростной вентилятор. Не секрет, що після чистки диван чистий, але вологий і, щоб прискорити процес висихання використовують спеціалізований потужний вентилятор. З його допомогою по закінченню робіт поверхню оббивки суха і приємна на дотик.

Багато замовників в Києві переживають, що агрегати таких великих розмірів будуть видавати нестерпний шум. Сучасні технології зробили крок далеко вперед, і потужне обладнання може видавати звук не сильніше, ніж звичний домашній пилосос.

Хімчистка дивана київ

Хімчистка дивана Київ

Замовлення