Прибирання лазні та сауни Київ

Опис

Замовлення

Багато хто любить відвідувати лазні та сауни. Це навіть якийсь особливий ритуал для поціновувачів такого відпочинку, особливо у п’ятницю чи у вихідні дні приємно вибратися на лазневу терапію. При виборі місця важливим критерієм є гігієнічні умови, адже всі хочуть отримати користь здоров’ю.

Чистота приміщень та якісне їх прибирання у цьому бізнесі відіграє важливу роль. Всілякі забруднення, бактерії та грибки необхідно постійно та оперативно видаляти. І це робити краще не самостійно, а за допомогою спеціалістів.

Наша клінінгова компанія легко візьметься як за прибирання громадських саун, так і домашніх банних комплексів.

Основна місія нашої компанії – сервіс для тих, хто завжди хоче перебувати у чистоті та не витрачати час на прибирання.

Прибирання лазні та сауни київ
Прибирання лазні та сауни київ

Миття лазні та бані в Києві та області

 • Чищення починається, як правило, з видалення вапна та іржі у всьому приміщенні. Потім можна переходити до видалення бруду з кахельного покриття. Тут використовуються спеціалізовані засоби;
 • За допомогою безпечних для здоров’я людини препаратів дезінфікується поверхня сауни. Після чого починається чищення поверхонь із дерева, металу, скла тощо.
 • Обробка поверхні підлоги, санвузлів та душових кабін. Фахівці видаляють липкі речовини та за допомогою пилососу повертають килимам чистоту.

Залежно від об’єкта можна включити на замовлення та хімчистку м’яких меблів, а також прибирання додаткових елементів або територій. Ці деталі краще обговорити з менеджером за телефонами, вказаними на сайті. «Почистехи» – це прибирання з гарантією якості та у максимально швидкі терміни.

Що включає прибирання лазні і сауни?

 1. Вологе прибирання підлоги у всіх приміщеннях;
 2. Чищення всіх меблів та лавок;
 3. Обробка дезінфікуючим засобом душових кабін;
 4. Дезінфекція та миття санвузла;
 5. Інші спеціалізовані роботи.
Замовити збирання банного комплексу або сауни за доступною ціною вкрай просто. Для цього необхідно укласти з нами договір щодо надання клінінгових послуг.
Прибирання лазні та сауни київ
Прибирання лазні та сауни київ

Як замовити чистку лазні чи сауні в Києві

За чистотою місць громадського користування необхідно ретельно стежити, а прибирання має виконуватися з урахуванням усіх санітарних і технологій. Компанія «БЛИСК УКРАЇНА» готова допомогти своїм клієнтам навести чистоту та порядок у лазні чи сауні. У нашій компанії працюють професійні клінери, які упорядкують приміщення за допомогою спеціального обладнання та хімічних засобів якісно та вчасно.

Підсумкова сума розраховується індивідуально для кожного клієнта з урахуванням усіх нюансів, а також вимог та побажань замовника. Ви маєте ряд переваг:

 • Ми пропонуємо доступні ціни, прийнятні для кожного клієнта.
  У роботі ми використовуємо лише якісні миючі засоби та професійне обладнання, що пройшли спеціальну перевірку.
 • Робота буде здійснена в короткі терміни.
  Ви також можете замовити послугу чищення басейнів, хімчистка килимів та меблів на додаток. Наші фахівці мають великий досвід роботи, саме тому всі роботи будуть виконані оперативно та якісно.

Миття лазні та сауни

Мін. Замовлення