Миття вікон Київ

Опис

Замовлення

Київ – мегаполіс з жвавим автомобільним рухом, висотними будинками та розвиненою промисловістю. Не дивно, що на вікнах будинків, квартир у багатоповерхівках та вітринах магазинів осідає велика кількість пилу.

Послуги з миття вікон у квартирі стають все більш затребуваними. Власними силами впоратися із цим завданням не так просто, як може здатися.

Які б засоби для миття ви не використовували, як би не протирали шибки після обробки, на поверхні все одно залишаються помітні розлучення, що спотворюють картинку за вікном і чітко проявляються при світлі сонячних променів. Особливою складністю відрізняється видалення плям від фарби, бризки цементу при проведенні ремонту. Зовні складно зчищається наліт від осіла смогу, характерного для міських вулиць. Можна, звичайно, взяти в руки ніж і спробувати все це зіскребти, проте це не позбавить від помутнілої плями та подряпин.

Миття вікон київ
Миття вікон київ

Миття вікон у квартирі та офісах в Києві та області

Щоб оцінити навички фахівців зі служби миття вікон, достатньо подивитися на їхню роботу та ідеально прозоре скло. Отримати такий ефект самостійно неймовірно складно! Хоча б тому, що для цього будуть потрібні спеціальні хімічні засоби, якісне обладнання і, можливо, навіть дорогі прилади. Все це дозволяє вивести будь-яку, давно вже давно засохлу пляму фарби – для цього достатньо її розм’якшити, розчинити і після цього повністю зняти. При цьому ретельно продуманий склад засобів дозволяє виключити проблеми із пластиком віконних рам.

Іноді чищення вікон вимагає обробку відразу декількома засобами — це допомагає позбутися плям різного походження. Можна розчинити навіть цемент! Ці неприємні бризки слухняно видаляються після невеликого впливу.

Чому ми?

  1. Використовуємо екологічні професійні засоби.
  2. У нашій компанії працює досвідчений акуратний професіонал, у порядності якого ми впевнені.
  3. Ціна відома замовнику заздалегідь, оплата провадиться за результатом виконаної роботи, можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

Не витрачайте час на те, що не приносить задоволення. Довірте миття вікон  клінінгової компанії «БЛИСК УКРАЇНА» – ми зробимо всю брудну роботу за вас!

Миття вікон київ
Миття вікон київ

Замовити Миття вікон в Києві та області

Переваги професійного миття очевидні: ми використовуємо спеціальні засоби та розчини, які дозволяють виконати роботу бездоганно, не є токсичними чи алергенними. У нас є весь необхідний інвентар та спеціалізоване клінінгове обладнання без якого не обійтися на замовлення великої площі. Акуратно звертаємося з вітринами магазинів, не псуємо рекламні інструменти та підсвічування.

До комплексу робіт, що надаються нашою компанією, входить:

  • очищення скла від забруднень;
  • миття рам, укосів, відливів, карнизів;
  • покриття скла спеціальними складами, які допомагають зберегти їх чистоту надовго.

Вартість послуг залежить від типу вікна (металопластикове чи дерев’яне), розміру, поверху.

Миття вікон Київ

Мін. Замовлення