Компанія Блиск Україна

Робота повинна приносити задоволення, тільки тоді ми можемо розраховувати на максимальну віддачу і результат. Клінінгова компанія в Києві «БЛИСК УКРАЇНА» займаємося клінінгом вже багато років поспіль. Ми робимо прибирання легко і з задоволенням.

Професійне обладнання для клінінгу, якісні та екологічно чисті миючі засоби, компетентність і майстерність команди – наша зброя в боротьбі з брудом і мікробами. Наше клининговое агентство Компанія Блиск Україна в м Київ робить світ чистішим і безпечнішим для здоров’я і навколишнього середовища.

Про нашу компетенції і якість прибирання свідчать безліч успішно реалізованих проектів в Києві і подяку наших Партнерів. Ми дбаємо про репутацію, тому для нас важливо, щоб Ви залишалися задоволеними якістю виконаних робіт. Намагаємося стежити за новими технологіями, що з’являються на ринку клінінгових послуг, найефективнішим знаходимо належне застосування.

Якість прибирання безпосередньо залежить від рівня професіоналізму та оснащення клінінгової компанії – чим ми і маємо в своєму розпорядженні!

У нашому арсеналі спеціалізоване обладнання провідних виробників клінінгової техніки: Kärcher, Soteca, KRANZLE, що гарантує максимальну ефективність прибирання. А також миючі засоби – Kärcher, Amway, Nerta, які забезпечують естетичний зовнішній вигляд і створюють всі умови для здорового мікроклімату. Професійний підхід, серйозне ставлення до роботи, кваліфіковані співробітники. Все це в комплексі гарантує зразковий результат прибирання.

Співпрацюючи з нами, Ви вибираєте чистоту і бездоганний вигляд по саме низькими цінами в Києві!

Про нас