Ландшафтний дизайн Київ

Опис

Замовлення

Ландшафтний дизайн ділянки в Києві та області

Ландшафтний дизайн саду або прибудинкової території можна виділити як окремий вид мистецтва. Він дозволяє зробити плавний перехід від штучних архітектурних форм до природних – саду, водоймища, луки або поля. Озеленення присадибної ділянки гармонійно ушляхетнює місцевість, що помітно виділяє її серед інших, звичайних ділянок.

Створення такого проекту – це творчий процес, який потребує певних навичок. Тому для створення ландшафтного дизайну заміського будинку, дачі, саду або навіть міського середовища найчастіше вдаються до консультацій та послуг спеціалізованих ландшафтних студій. На нашому сайті ви можете звернутися до найкращих фахівців, майстрів своєї справи. Це добре навчені люди з великим досвідом роботи в даній сфері.

Ландшафтний дизайн київ

Проект ділянки від ландшафтної студії

Білгородська область – саме те місце, де не просто можна, але і потрібно приділити увагу власному саду. Але до списку наших робіт входить не лише сад, а й решта прибудинкової території рекреаційного та господарського призначення. Ми пропонуємо нашим клієнтам декілька проектів на вибір:

Ландшафтний дизайн київ
  1. Ландшафтний проект “Базовий”. У цьому варіанті до вас на ділянку виїжджає дизайнер. Він оглядає місцевість, здійснює всі необхідні виміри. Після чого пропонує два варіанти планування та озеленення заміської ділянки, саду або прибудинкової території.
  2. Ландшафтний проект “Комфорт”. Це більш розширений проект. Дизайнер, крім виїзду та здійснення вимірів, створює більш детальний проект. У вартість цього проекту входить: генплан усієї ділянки, розбивний план, план пркладки дренажної та зливової каналізації, дендрологічний план посадки в саду, план озеленення, посадковий креслення та шість ракурсів візуалізації ділянки.
  3. Ландшафтний проект “Преміум”. Дизайнер надає розгорнутий проект ландшафтних робіт заміського приватного або дачного будинку та саду. Сюди також входить план електрики будинку: сад буде підсвічений штучним декоративним освітленням. Для підтримки ділянки в отриманому стані дизайнер підготує докладну консультацію про догляд за всіма рослинами у вашому саду.

План благоустрою ділянки в Києві

Розробка ландшафтного дизайну приватного будинку включає побудову чіткого плану в заповненні ділянки різними рослинами і декоративними елементами. Перед нашими фахівцями стоїть завдання – якомога гармонійніше поєднувати у вашому саду різні зони відпочинку. Бажаєте мати озеро чи альпійську гірку на ділянці? Не проблема! Склавши ландшафтний проект для заміського чи дачного будинку, ми фіксуємо для замовника ціну за роботу та поетапно визначаємо терміни їх проведення.

Наші дизайнери легко допоможуть вам визначитися зі стилем, і створять проект, враховуючи всі побажання. Ваша ділянка стане вашою гордістю і предметом заздрості сусідів, вона буде надзвичайно гармонійною навіть у поєднанні сучасними архітектурними формами.

Ландшафтний дизайн київ

Після того, як ви зв’яжіться з нами, дизайнер виїжджає до вас на ділянку для ознайомлення з місцевістю. Він проконсультує вас з усіх питань. Запропонує своє бачення проекту. Ознайомить вас із технологіями, які будуть використовуватися в роботі.

Після цього можна приступати до аналізу території. Ми враховуємо всі особливості ґрунту, температури, рельєфу, при ландшафтному проектуванні перетворень території вашої дачі та дачного саду. Після повного аналізу вашого ландшафту фахівець становитиме кілька ескізів. Ви зможете ознайомитись та внести свої коригування. Підібравши відповідний варіант та погодивши його, ми підготуємо всю необхідну проектну документацію.

Повністю готовий та затверджений проект ландшафтного дизайну можна втілювати у життя. Графік виконання робіт обов’язково затверджується замовником.

Скориставшись послугами нашої ландшафтної студії, ви зможете у найкоротші рядки реалізувати усі свої бажання у реальність.

Проектування, продаж, монтаж, обслуговування! Район доступності наших послуг – Київ, Києвський район та області. Власники дачної ділянки та саду в інших районах також можуть обговорити з нами можливість робіт та домовитися про ландшафтний дизайн з урахуванням наших організаційних можливостей щодо відрядження та тривалості перебування нашої бригади на об’єкті. 

Ландшафтний дизайн київ

Замовити ландшафтний дизайн Київ

Багато людей вважають за краще переїжджати з галасливих брудних міст до заміських будинків і заводити сад. Київ – красиве місто, але в якийсь час ми віддамо перевагу заміській дачній ділянці з будинком міської квартири. Багато хто вже мріє про дачу або будинок з ландшафтним дизайном на участі. А Київській область – одне з найкращих місць, де можна розбити сад та користуватися плодами своїх рук. На своїй землі набагато просторіша, приємніша і комфортніша обстановка, найоптимальніша для того, щоб ростити дітей і жити в тиші та спокої. Щоб стати набагато ближче до природи, варто подбати не лише про житло, а й облаштування приватних заміських ділянок.

За місцевих умов рекомендується подумати про дизайн саду. У Київській області для цього достатньо підходящої землі та сприятливі кліматичні умови. Тому найкращу землю рекомендується відвести саме саду, а плиткою містити лише найменш придатну для культурних рослин землю.

Послуга ландшафтного дизайну Київ та Київська область

Замовлення