Миття басейнів Київ

Опис

Замовлення

Для досягнення максимальної зручності з обслуговування басейнів фахівці обслуговуючої компанії беруть на себе весь комплекс робіт з очищення та догляду за басейном. Такі роботи включають доставку витратних матеріалів, кварцового піску або хімічних реагентів. Підтримка обладнання та самої води в ідеальному стані та багато інших функцій. У компаніях з очищення басейнів прийнято проводити для власників цих споруд необхідний інструктаж з експлуатації обладнання та техніки безпеки. Будь-які роботи повинні фіксуватися в сервісній книжці, щоб уникнути несприятливих наслідків обслуговування.

Фахівці компаній можуть виконати різноманітні разові роботи. Серед них, такі як чистка стін та дна басейну зі зливом води, прибирання сміття донним очищувачем з дна басейну та інші послуги.

Миття басейнів київ
Миття басейнів київ

Навіщо чистка дна та стінок басейну

Чим частіше користуються басейном, тим більше забруднень з’являється на дні та стінках. А це спричиняє проблеми зі здоров’ям у тих, хто купається. Ось малий перелік причин, за які варто регулярно чистити басейни:

 • насамперед після будівництва басейну на стінах і підлогах залишається багато будівельного сміття у вигляді пилу від сухих сумішей, які не так просто видалити;
 • виникнення грибка та плісняви;
 • вапняні, соляні та кальцієві відкладення від води, які псують систему водоочищення;
 • край по краю басейну з накопиченим шаром бруду.

Досвідчена бригада виконає завдання будь-якої складності у будь-який час, зручне для замовника. Ціна дезінфекції та чищення басейну залежить від обсягу та складності роботи. Компанія працює цілодобово, без вихідних та святкових днів.

Розумна вартість обслуговування басейну в Києві та області

Не слід думати, що після закінчення будівництва цієї споруди можна розслабитися та зітхнути з полегшенням. Участь вас або спеціалістів з очищення басейнів знадобиться на всьому проміжку його експлуатації. Адже вода є довкіллям багатьох мікроорганізмів, і їх безконтрольне розмноження може призвести до серйозного забруднення. Тому слід довірити клопіт з обслуговування басейну фахівцям, які розуміються на подібній роботі. Якісне обслуговування басейнів, ціни якого вам видадуться доступними, зможе позбавити вас від непотрібних проблем і дозволить забути про те, що ваш басейн може забруднитися. Такі роботи необхідно проводити періодично. Тому слід знайти дійсно хорошого фахівця, здатного впоратися з будь-яким поставленим перед ним завданням. Адже такі процедури потребують певних умінь та знань, а також застосування спеціальних очисних засобів. Однак, якщо ви обрали правильний підхід до вирішення цієї проблеми, то вона не забере багато часу і сил.

Обслуговування басейнів Київ

При зверненні за послугами нашої компанії Ви отримаєте наступний список послуг з чищення басейну:

 • Очищення ватерлінії та стінок басейну від мінеральних відкладень та нальоту;
 • Збір сміття з поверхні сачком, а з дна – професійним водним пилососом;
 • Промивання фільтра та аналіз стану фільтрувального обладнання;
 • Перевірку рівня води у чаші;
 • Запуск хімічних засобів дезінфекції;
 • Перевірку та регулювання складу води, рівня PH;
 • Перевірку стану дозаційної станції;
 • Пошук протікання та діагностику обладнання.

Фахівці, виконуючи ремонт і обслуговування басейнів, замінять всі деталі, що зносилися, і усунуть дефекти, що виникли.

Миття басейнів київ
Миття басейнів київ

Як замовити чистку басейну в Києві

Професійне чищення басейну від компанії «БЛИСК УКРАЇНА» – це ідеальне прибирання та дезінфекція за короткий проміжок часу з використанням засобів для чищення та обладнання.

Комплексне обслуговування басейнів, встановлених у спортивних клубах, СПА-центрах, готелях або школах, найчастіше не можуть брати на себе співробітники цих організацій, тому очищенням та ремонтом займаються спеціальні компанії, такі як, наприклад, Посейдон. Ми пропонуємо обслуговування басейнів у Києві та Київській області. При укладанні договору про планове регулярне обслуговування компанія дає гарантію чистоти води та справності обладнання.

Миття басейнів Київ

Мін. Замовлення