Миття вітражі стелі Київ

Опис

Замовлення

Ми вважаємо, що миття натяжних стель неможливе без супутнього прибирання всієї кімнати.

Власники натяжних стель чудово знають, що цей тип оформлення вимагає особливого догляду. Матеріал стелі активно накопичує пил і навіть бруд, які можна ефективно очистити спеціальним інвентарем та засобами.

Спроби повернути стелі чистоту можуть розчарувати вас. Не експериментуйте з миттям стель – надайте їх чистку професіоналам  клінінгової компанії «БЛИСК УКРАЇНА». Ми працюємо з матовими, глянсовими, тканинними та будь-якими іншими натяжними стелями. Пароочисник, спеціальна хімія різної інтенсивності, ефективні серветки та швабри не залишать стельового пилу жодних шансів.

Миття вітражі стелі київ
Миття вітражі стелі київ

Як проходить миття натяжних стель в Києві та області

Компанія «БЛИСК УКРАЇНА» надає професійні послуги чищення та миття натяжних стель за доступними цінами. Перед початком роботи менеджер обов’язково робить повний розрахунок вартості, яка не зміниться.

Професійне миття стель здійснюють навчання клінери з великим досвідом роботи. На замовлення також приїде менеджер, який проконтролює та розподілить роботу, щоб забезпечити ефективність та якість послуг.

Бригада клінерів приїжджають у вказаний час, який ви вибираєте самостійно. Виїзд майстрів та доставка інвентарю по місту повністю безкоштовні. По завершенню миття менеджер обов’язково перевірить результат і тільки після ретельного контролю, здасть вам роботу.

Миття натяжної стелі в Києві та області

Миття натяжних стель – складний процес прибирання, який багатьом господиням дається з великими труднощами. Без спеціального обладнання та хімії, чищення стелі займає дуже багато часу та сил. Але з клінінговою компанією «БЛИСК УКРАЇНА» миття натяжної стелі будь-якої площі в  Києві – легке завдання!

Наша компанія миє стелі всіх типів: глянсові, матові, тканинні. Під час чищення дуже важливо правильно підібрати засоби для чищення, інакше може пошкодитися структура матеріалу натяжної стелі. Тому для кожного типу натяжної стелі ми використовуємо різний набір хімічних засобів та інвентарю.

Поширена хибна думка, що миття натяжних стель – це дорого, але ціни в нашій компанії доступні кожному.

Миття вітражі стелі київ
Миття вітражі стелі київ

Переваги професійного миття стель

Нерідко багато людей звалюють на себе всю роботу по дому, намагаючись заощадити. Але часто забувають, що при цьому витрачають безліч часу, сил, нервів і в результаті погіршується самопочуття та настрій. Ми переконані, що кожен має займатися своєю справою. Створювати чистоту – це покликання клінінгової компанії «БЛИСК УКРАЇНА» в Києві  та області.

До стандартної процедури миття стель, наші фахівці підходять з відповідальністю та великим професіоналізмом. У процесі миття застосовується сучасне обладнання та хімічні засоби, які прискорюють роботу.

За рахунок професійної хімії, якісного інвентарю та великого досвіду наших клінерів, ви отримаєте ідеальний результат та високий рівень сервісу за привабливою ціною.

Миття стелі Київ

Мін. Замовлення